HASARLI ARAÇ BORSASI ÜYELİK

Hasarlı Araç Borsası Sistemine üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olmanız için kayıt işlemlerine sağ tarafta bulunan "KAYIT OL" bölümünden başlayabilirsiniz.

Hasarlı ARaç Borsası sistemine giriş yapabilmeniz için Cep telefonuz olması gerekmektedir. Cep Telefon numaranız ve şifreniz ile sistemimize kolayca giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız "İLETİŞİM" sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ ve ÜYE KAYIT

HASARLI ARAÇ BORSASI HAKKINDA

Hasarlı Araç Borsası, 2012 Temmuz ayından itibaren www.hasarliaracborsasi.com internet sitesinde faaliyetlerini göstermektedir. Otomotiv piyasasında Hasarsız ve Hasarlı araç alım - satım faaliyetlerini yapmaktayız.

Hasarlı Araç alım - satım sektöründe önemli oyunculardan birisi olmayı hedeflemekteyiz. Amacımız daima bu sektörde hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizle birlikte kazanmak olacaktır. Hasarlı Araç Borsası oalrak verdiğimiz hizmetleri daha iyi sunarak öncelikle müşterilerimizin kazanması sağlamayı hedeflemekteyiz, müşterimizin kazanması ile bizde kazanıyor olacağız.

Hasarlı Araç Borsası hakkında ve hasarlı Oto alım satım hakkında merak ettikleriniz ya da öğrenmek istediğiniz soruların cevapları için lütfen Sık Sorulan Sorular sayfamızı tıklayınız.

29.2.2020 04:02:52