HASARLI ARAÇ BORSASI ÜYELİK

Hasarlı Araç Borsası Sistemine üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olmanız için kayıt işlemlerine sağ tarafta bulunan "KAYIT OL" bölümünden başlayabilirsiniz.

Hasarlı ARaç Borsası sistemine giriş yapabilmeniz için Cep telefonuz olması gerekmektedir. Cep Telefon numaranız ve şifreniz ile sistemimize kolayca giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız "İLETİŞİM" sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ ve ÜYE KAYIT

HASARLI ARAÇ BORSASI ve SIKÇA SORULAN SORULAR

Hasarlı Araç Borsası hakkında ve Hasarlı Araç alım satım hakkında bilmeniz gereken tüm konular hakkıda sorularınızın cevaplarını aşağıda bulacağınızı düşünüyoruz.

Hasarlı Araç Borsası ne kadar süredir hizmet vermektedir.

Hasarlı Araç Borsası,  Hasarlı ve Hasarsız Araç alım - satım hizmetlerini 2003 yılından beri sürdürmektedir. Hasarlı Araç Borsası, Hasarlı Araç alım satım faaliyetlerini 2012 Temmuz ayında İnternet üzerine taşımaya karar vermiştir.

Hasarlı Araç Borsası'nın hizmetlerine güvenebilir miyim?

<div style="text-align: left;"><span style="line-height: 1.5em;">Evet, Hasarlı Araç Borsası, Araç alım satım hizmetlerini 2003 yılından beri sürdürmektedir. Siz de seçkin müşterimizin arasında yerinizi alarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak kazanmaya başlayabilirsiniz.Referans olarak Türkiyenin Her Vilayet ve İlcelerinde Bizimle calısan bizi tanımış güvenlerini kazanmıs oldugumuz ve yıllardır beraber, bu işi yapan üye ve calısma arkadaslarımız var.Bu arkadaslardan Firmamız adına referans alabilirsiniz.</span></div>
29.2.2020 03:46:14